Jako zespół muzyczny „Kastor” istniejemy już od 1996 roku. W skład zespołu wchodzą cztery sympatyczne osoby. Największą zaletą zespołu jest świetne muzyczne przygotowanie, jak
i doskonała przyjacielska atmosfera panująca w zespole. Zespół „Kastor” wykonuje muzykę
na żywo, a elektronika stanowi tylko wzmocnienie i przyprawienie muzycznej uczty, jaką
zespół „Kastor” serwuje swoim gościom. Osobom lubiącym tradycję i śpiew proponujemy również nutkę biesiadną „przy stołach”: akordeony, skrzypce, tamburyn są jej nieodłącznym elementem.

Pora, aby przedstawić w skrócie skład naszego zespołu:

Jasiu – To nasz charyzmatyczny lider. Świetny klawiszowiec wokalista i wodzirej. Wszelkie aranżacje znanych i lubianych przebojów, to jego sprawka. To on jest maniakiem wysokiej jakości sprzętu muzycznego i nagłaśniającego, który sprawia, że muzyka zespołu jeszcze
długo gra w głowach gości bawiących się na obsługiwanych przez „Kastor” imprezach.
Pełen profesjonalizm i bardzo duże doświadczenie sprawia, że zespół „Kastor” już od wielu, wielu lat cieszy swoją muzyką coraz większą rzeszę zadowolonych gości.

Agatka - To nasza przesympatyczna wokalistka (jak anioła głos…) i absolwentka szkoły muzycznej w klasie akordeonu i fortepianu. Jej entuzjazm i miłe usposobienie udziela się gościom podczas prowadzonych przez nią zabaw i konkursów. Razem z Jankiem stanowią doskonały wodzirejski duet, zapadający w pamięć na długo. Wieloletnie doświadczenie
i doskonały warsztat wokalny i instrumentalny sprawiają, że dobry humor i zadowolenie
gości to także jej zasługa. Na życzenie za niewielką dopłatą umili swoim wokalem w kościele ważne momenty śpiewając Ave Maryja, a także inne ślubne pieśni.

Marysia - Wokalistka i skrzypaczka. Szkoła muzyczna wydała uzdolnioną absolwentkę, która
w „Kastorze” gra notabene pierwsze skrzypce. Chyba każdy zna i docenia zalety tego instrumentu. Marysia jest też wokalistką w zespole „Kastor”, ale ma też doświadczenie zebrane z zespołami folkowymi oraz podczas koncertów w całej Polsce. To doświadczenie procentuje i jest widoczne w wykonaniach zespołu „Kastor”. Na życzenie za niewielką dopłatą umili swoją grą na skrzypcach w kościele ważne momenty grając Ave Maryja, a także inne ślubne pieśni.

Krzyś – nasz najnowszy „nabytek”, chociaż bardzo doświadczony w swojej profesji. Członek wielu zespołów, wspaniale uzdolniony, klawiszowiec i świetne wsparcie wokalne. Na akordeonie potrafi naprawdę zagrać wszystko i robi to z ogromną pasją. Oprócz wirtuozerskiej umiejętności gry na akordeonie wprowadził do naszego zespołu bonusy w postaci dobrego humoru, uśmiechu udzielającego się nam wszystkim oraz wielu nowych pomysłów w tworzeniu lepszego warsztatu muzycznego.

Tak jak państwo zdążyli się już zapewne zorientować zespół „Kastor” to profesjonalny zespół muzyczny. Przykładamy wielką wagę do stworzenia wspaniałej atmosfery na prowadzonych przez nas imprezach i samopoczucie naszych gości jest sprawą dla nas najistotniejszą. Nic nie cieszy nas tak, jak uśmiech na twarzach roztańczonych gości.

Wierzymy, że państwo również będą mieli okazję przekonać się, jak zespól „Kastor” zabawia gości i jak niezapomniane wrażenia zostają w głowach biesiadników.


WESELA BANKIETYDYSKOTEKI